آموزش جنسیسکس تراپیمطالب و اخبار

انواع حالات رابطه زناشویی

اهمیت روش های دخول

روش هایی که افراد در حین رابطه جنسی به کار می گیرند، در رسیدن آن ها به اوج لذت جنسی بسیار مهم است و باعث می ‌شود افراد در بهترین حالت به ارگاسم برسند. یک تصور اشتباهی که ممکن است بیشترزوج ها داشته باشند، این است که مهم ترین بخش مقاربت و دخول است، در حالی که محققان مسائل جنسی بیان می ‌کنند اصلی ترین بخش یک رابطه جنسی معاشقه و انتخاب روشی است که در آن دخول صورت می گیرد.
یک اصل مهم در انتخاب روش های دخول آرامش است و افراد نباید برای برقراری رابطه جنسی شتاب زده باشند.

پوزیشن های مختلف رابطه جنسی برای زود انزالی

انتخاب پوزیشن برای رابطه بسیار مهم است به گونه‌ ای که به عنوان یکی از راه ‌های درمانی برای افراد زود انزال به آن ها توصیه می ‌شود. ما در اینجا بهترین پوزیشن ها را به شما معرفی می کنیم.

 1. حالت خوابیده به پهلو که در آن زن به پهلو می خواهد و مرد نیز پشت سر او قرار می ‌گیرد سپس زن پای خود را کمی بالا می آورد و مرد به آرامی آلت تناسلی خود را وارد واژن می کند. این پوزیشن را پزشکان برای افرادی که دچار زود انزالی هستند توصیه می کنند؛ زیرا در این حالت تحریک بیشتر کلیتوریس صورت گرفته و انزال زن زودتر صورت می گیرد.
 2. زن به پشت می خوابد و زانوهای خود را خم می کند سپس مرد به پهلوی راست دراز می کشد و به زیر زانوهای زن می رود و دخول را انجام می دهد. این پوزیشن به عنوان یکی از موثرترین راه های غلبه بر زود انزالی به زوج ‌ها توصیه می ‌شود.
 3. پوزیشنی که به آن پوزیشن Dog نیز گفته می شود و در آن زن چهار دست و پا قرار می ‌گیرد و مرد پشت او قرار گرفته و دخول را انجام می‌ دهد. در این پوزیشن نقطه G زنان تحریک شده و به عنوان یکی دیگر از راه های درمان زود انزالی به افراد توصیه می ‌شود.
 4. پوزیشنی که در آن مرد روی تخت می نشیند و زن نیز روی پاهای او نشسته و پاهای خود را دور کمر مرد حلقه می کند. بعد زن خود را بالا و پایین می کند. در این پوزیشن زن شدت تحریک جنسی را تعیین می کند و همچنین کلیتوریس او بیشتر تحریک می‌ شود و در نتیجه به عنوان یکی از پوزیشن های مناسب برای غلبه بر زودانزالی مردان شناخته می شود.

پوزیشن های رایج

 1. زن روی لبه تخت می نشیند و پاهای خود را از هم باز می کند سپس مرد بین پاهای او قرار می گیرد و رابطه جنسی را انجام می‌ دهد. این پوزیشن به عنوان یکی از بهترین پوزیشن های شب زفاف شناخته می شود.
 2. پوزیشن سوارکاری معکوس که در آن زن روی مرد می نشیند به گونه ای که چهره های آن‌ ها به سمت هم نباشد. سپس زن خود را بالا و پایین می کند. در این پوزیشن نقطه G زن تحریک شده و ارگاسم او سریع تر روی می دهد.
 3. زن به پشت دراز می کشد و پای خود را از هم باز می کند سپس مرد آلت تناسلی خود را وارد واژن کرده و به طور کامل بین پاهای زن قرار می گیرد. در این پوزیشن واژن و کلیتوریس مورد تحریک بیشتری قرار می ‌گیرند. مشاوران مسائل جنسی این پوزیشنرا برای ماه های نخست بارداری توصیه می‌کنند.
 4. پوزیشنی که در آن مرد می نشیند و پاهای خود را دراز می کند. سپس زن، در حالتی که چهره های آن رو به روی هم نیست روی او قرار می ‌گیرد و بعد خم می شود و پاهای مرد را می گیرد و شروع به حرکت دادن خود می کند. در این پوزیشن زن تحریک زیادی را تجربه می ‌کند و می توانند از رابطه جنسی لذت بیشتری ببرد.

پوزیشن های حاملگی

 1. پوزیشنی که در آن، زن پای خود را بالا آورده و برروی شانه های مرد قرار می دهد یا پای خود را دور کمر مرد حلقه می کند. در این پوزیشن مرد می تواند آلت تناسلی خود را به طور کامل از واژن خارج کرده و دوباره وارد واژن کند که باعث می‌ شود لذت جنسی بیشتری را حس کند. در این پوزیشن احتمال حاملگی بسیار زیاد است.
 2. زن به پشت می خواهد و پاهای خود را از هم باز می کند و کف پای خود را روی زمین قرار می دهد؛ سپس مرد روی او می خوابد و به آرامی دخول را انجام می دهد. این پوزیشن، یکی از بهترین پوزیشن ها برای باردار شدن به حساب می آید.
 3. زن روی شکم دراز می کشد و پاهای خود را از هم باز می کند؛ سپس مرد از پشت روی او قرار گرفته و دخول را انجام می دهد که باعث می‌شود اسپرم سریع تر به گردن رحم برسد و احتمال باروری افراد افزایش می یابد.

توجه داشته باشید که برای بارداری، مرد باید آلت خود را تا عمق بیشتری از واژن داخل کند تا مایع منی بیشتری وارد واژن و رحم شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا