تدریس خصوصی اصفهان و بهترین معلم خصوصی در اصفهان

تا به حال شده سر کلاس معلم ریاضی احساس کنید هیچ چیزی متوجه نمی شید! یا نمیتونید با شیوه تدریس اون معلم پیش برید؟

این قضیه وقتی خیلی وحشتناک تر میشه که زمان کمی تا امتحان های میانترم و پایان ترم باقی مونده باشه…

پیشنهاد ما استفاده از خدمات معلم خصوصی در خانه یا تدریس خصوصی در موسسه است.

در موسسه تدریس خصوصی اصفهان با همکاری گروه آموزشی رسای دانش توانسته ایم بهترین اساتید اصفهان را گرد هم آوریم و به دانش آموزان و اولیای دلسوز آن ها این اطمینان را خواهیم داد که کلیه نیاز های تحصیلی و آموزشی و حتی مشاوره ای دانش آموزان را می توانند با خیال راحت به ما بسپارند.

ما با کمک بهترین مشاوران و روانشناسان و همچنین برترین اساتید اصفهان همه نیازهای دانش آموزان کنکوری و متوسطه دوم را برطرف کرده ایم.

مجموعه رسای دانش، پرافتخارترین مرکز مشاوره و تدریس خصوصی در سطح استان اصفهان می باشد.
دانش آموزان عزیز اگر به دنبال مرکزی برای کلاس های تقویتی هستید، اگر احساس می کنید در برخی دروس ضعیف هستید و اگر به فکر پیشرفت می باشید، مرکز آموزشی رسای دانش را انتخاب کنید.

مقایسه کلاس خصوصی و کلاس عمومی:

در کلاس عمومی، معلم نمیتواند به سوالات و اشکالات همه دانش آموزان پاسخ دهد. اما در کلاس خصوصی معلم به طور کامل در اختیار دانش آموز است و تک تک اشکالات و سوالات دانش آموز را پاسخ میدهد.

در کلاس های عمومی، زمان و مکان تشکیل کلاس توسط مدرسه یا آموزشگاه تعیین می شود. اما در کلاس های تدریس خصوصی موسسه رسای دانش

بهترین معلم های خصوصی در اصفهان:

تدریس خصوصی در منزل یا آموزشگاه:

امکان انتخاب جنسیت معلم:

مشاوره رایگان با تیم مشاوران رسای دانش:

هزینه متناسب با توان شما:

۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱
www.IsfahanCC.com
اصفهان، خ شریف واقفی، مرکز مشاوره رسای دانش
چرا تدریس خصوصی بهتر است؟

معلمان در کلاس های شلوغ و تدریس های عمومی نمی توانند برای تک تک دانش آموزان زمان صرف کنند. امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال به خوبی فراهم نیست. اما در کلاس خصوصی کل زمان کلاس، در اختیار دانش آموز است و مباحث کلاس کاملا متناسب با دانش آموز ارائه می گردد.

معلمان موسسه تدریس خصوصی اصفهان چه کسانی هستند؟

تمامی معلمان و اساتید از دبیران باسابقه تدریس در مدارس و آموزشگاه های معتبر انتخاب میشوند و صلاحیت علمی و اخلاقی آن ها طی مصاحبه با موسسه تایید می گردد.

دکمه بازگشت به بالا